İzleyeceklerim 1.201 1

Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları Konusu, Oyuncuları ve Detayları

Geldik en sonunda, çocukluğu 90’lı yıllarda geçmiş, 2000’li yıllarda ergenlik yaşamış neslin neredeyse ilk tanıdığı profesyonel vampir filmine. Evet yanlış duymadınız o bizim için her anlamda bir ilkti ve bu güne kadar tam 4 filmi çekildi. 02 Aralık 2016 tarihinde ise bir yenisi geliyor. Karanlıklar Ülkesi serisi fırtına gibi esmeye devam ediyor. İlk filmini 2003 yılında çekilen serinin sırasıyla 2006, 2009, 20012 tarihlerinde filmleri vizyona girdi. Bizde severek izledik. Fakat gerek gelişen teknolojinin nimetleri gerekse başrolde ki Kate Beckinsale‘nin daha profesyonel daha tecrübeli bir oyuncu haline gelmesi ile 2016 yılında çıkacak olan Karanlıklar Ülkesi 5 filminden de beklentiler oldukça arttı.

Öncelikle serinin diğer filmlerini şöyle kısaca listeleyelim.

Karanlıklar Ülkesi

Bu filmde Başrolümüz Selene kurt adamları öldürmekle görevlendirilmiş bir vampirdir. Bu savaşı vampirlerin kazanması için elinden geleni yapacaktır fakat savaşı bitirmek isteyen bir kurt adama aşık olarak işleri tersine çevirir.

Karanlıklar Ülkesi Evrim

Selene bu filmde hayatı için pazarlık yapabileceği tek kişi olan, vampirlerin kralı Marcus’u aramaktadır. Bunu yaparken önceki filmden tanıdığımız melez kurt adamda ona yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Karanlıklar Ülkesi Lycanların Yükselişi

İlk iki filmin aksine vampir ve kurt adamlardan farklı bir tür olan lycan türünün ortaya çıkışı ve yükselişini konu alan filmde, vampirler bu sefer kendilerini lycanlardan korumak zorunda kalacaktır.

Karanlıklar Ülkesi Uyanış

Bu film ise yer altı dünyasında evrimden sonra Selene ve Micheal karakterinin mücadelesini içermekte olup serinin 4. filmidir.

Karanlıklar Ülkesi 5 Kan Savaşları

İşte geldik bizi ilgilendiren serinin yayınlanacak son filmine. Film 2 aralık 2016 tarihinde vizyona girecek. Oyuncu kadrosunda Kate Beckinsale ,  Bradley James ,  Theo James ,  Charles Dance ,  India Eisley gibi isimler var. Başrolde bu sefer Kate Beckinsale yanlız başına değil Theo James ile birlikte rol olacak. Theo James ise uyumsuz serisinden tanıdığımız başarılı bir aktör. Karanlıklar Ülkesi 5 filminde başrolü paylaşan bu iki yetenekli oyuncu büyük olasılıkla bizleri tatmin edecek bir film ortaya koyacaklar.

karanlıklar ülkesi 5 izle

Filmin Konusu

Serinin bu filminde Selen vampirler ve kurt adamlar tarafından öldürülmek istenmektedir. Kendine bir çıkış yolu arayan Selen’in tek destekçisi David ve babasıdır. Bu süreçte Selene çok büyük fedakarlıklar yapmak zorunda kalacaktır.

Bir neslin aklını alan güzel film Karanlıklar Ülkesi 5 filmini heyecanla bekliyoruz. Umuyoruz diğer filmler gibi efsane bir yapımla karşılaşırız.

Daha detaylı bilgiyi Karanlıklar Ülkesi Kan Savaşları yazısında bulabilirsiniz.

Kaydet

“Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları Konusu, Oyuncuları ve Detayları” üzerine 1 yorum

  1. Gerçekten heyecan verici bir film. Bu tarz filmlerden hoşlanıyorsanız Karanlıklar Ülkesi Evrim kaçırmamanızı öneriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir