Wordpress 2.165 6

Keremiya v4 Film Teması İndir

Biliyorsunuz telif hakları nedeniyle ülkemizde film siteleri pek açık kalmıyor. Yapılan idari yaptırımlar sonucunda da kapatılmaya mahkum bırakılıyor. Durum böyle olunca film sitesi sahipleride sadece domain değiştirerek aynı işleyişiyle devam ediyorlar. Sebebi ise film sektöründe gerçekten çok aktif kullanıcı, fazlasıyla rekabet ve bundan doğan bir para akışı mevcut. Bu gün aylık 40-50k hite sahip bir film sitesinin sahibine getirisi 1.000 Tl’yi geçiyor. Sektör böylesine canlı, getirisi de böylesine fazla olunca haliyle işten biraz bile olsa anlayan herkes pastadan payını almak için bir film izleme sitesi açıyor.

İnternette gezerken bulduğum güzel bir seo uyumlu wordpress film temasını sizlerle paylaşmak istiyorum. Böylece sizlerin tema arayışına birazda olsa çare bulmuş olabilirim. Sizinle paylaşacağım temanın adı keremiya v4 wordpress film temasıdır. İnternette genelde virüslü versiyonları bulunan temanın en temiz ve sorunsuz halini sizinle paylaşıyorum.

Öncelikle temanın özelliklerine bakalım;

 • En çok izlenen, yorumlanan ve beğenilenler sayfaları.
 • Gelişmiş google seo sistemi sayesinde çok hızlı yükseleceksiniz.
 • Çeşitli reklam alanları.
 • Her tarayıcıya uyumlu mükemmel tasarım.
 • Google rich snippets ve facebook meta tagları ile sorunsuz sosyal medya paylaşımları yapabilirsiniz.
 • Bütün wordpress film botları ile tam uyumlu bir temadır.

Tema google seo açısından oldukça başarılı bir temadır. Güzel bir keyword domain ile iyi kısa sürede iyi iş çıkartabilirsiniz.

Tema Görseli

keremiyav4-indir

Linklerde herhangi bir kırılma ihtimaline karşın makalemin çöp olmaması açısından dosyayı kendi sunucuma yüklüyorum ve paylaşıyorum.

Keremiya v4 Film Teması (1833 indirme)

Rar Şifresi: www.umutfisiltilari.com

Not: Öncelikle belirtmek isterim, şu anda bu konu altında verdiğim tema hiç bir şekilde telif hakkına tabi değildir. Eğer böyle bir durum var ise patent belgesi ile tarafıma bildirilmesi koşulu ile blog’umdan kaldıracağım. İnternette bir çok sitede yer alan bir tema olduğundan bende blogumda paylaşıyorum.

Tema kurulumu hakkında problem yaşarsanız yorumda sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

“Keremiya v4 Film Teması İndir” üzerine 6 yorum

 1. mustafahazirci dedi ki:

  Daha önce kullandığım bir temaydı. Gerçekten işe yarar 🙂

 2. esref dedi ki:

  bunu siteye nasıl kuruyoruz ve virüs falan var mı sorun olur mu

  1. Umut dedi ki:

   Normal tema kurar gibi urulum yapabilirsiniz. Test edilen bir temadır virüs yok. Sorun yaşarsanız buraya yazabilirsiniz.

 3. Aysu Toprak dedi ki:

  uğraşması zor gibi geliyor. izlemesi daha kolay 🙂

 4. serkan dedi ki:

  hocam iyi çalışmalar winrardan indirdiğim dosyayı masa üstünden seçip wp siteme yükledim daha doğrusu yükleyemedim Paket yüklenemedi. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10): Merkezi Dizin Sonu Kaydının Sonunu Bulamadı hatası verdi ne yapmam gerekiyo bu işlerde yeniyim yardımcı olursanız ilginize şimdiden çok teşekkürler

 5. serkan dedi ki:

  ftp den yükledim hocam sorun yok saygılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir