Wordpress 1.011 0

Keremiya v5 Film Teması Lisanslı İndir

Merhaba arkadaşlar, Keremiya v5 temasını internette buldum. Test ettim ve sizinle paylaşayım dedim. Ayrıca kendi arşivime de ekledim. Kısaca bir tema tanıtımı yapıp kurulumunu anlatacağım size.Öncelikle tema için gerekli sunucu özellikleri php+5 ve ioncube +5 olarak sunucunuzu güncelleyin veya hostinginizden bunu isteyin. Daha sonra aşağıda size vereceğim dosyayı indirin. Bu dosyayı normal bir tema gibi ftpden tema klasörüne atın. Daha sonra aşağıda size verdiğim resimlerdeki gibi rastgele kullanıcı adı ve rastgele tema lisansı girin. Tema hata verecektir kırmızı bir yazı çıkacak siz buna aldırmayın sağ üst köşeden o popupu kapatıp solda wordpress admin menüsünden herhangi bir menüyü tıklayın. Daha sonrasında panelinizde keremiya v5 tema klasörünün geldiğini göreceksiniz. İşlem tamamdır güle güle kullanın.

Not: Tema wp-postratings eklentisi ile çalışmıyor. Beyaz ekran veriyor o yüzden kullanıyorsanız eklentiyi kapatmalısınız.

Şimdi yukarıda anlattıklarımı resimler ile destekleyelim.

Kurulum

Yukarıda anlattıklarımı bu fotoğraflarda görebilirsiniz. Ben kendi sitemde denediğim için eski fotoğraflar kötü çıktı temada artık tasarımsal ayarlarıda size kalsın. Temayı kontrol etmedim her ihtimale karşı kaynak kodunda hacklink vs var mı diye bir kontrol edersiniz.

Tema Özellikleri

  •  Responsive Teması
  •  Seo Uyumlu
  •  Özel ve Güncel Panel
  •  Lisans Sorunu Çözüldü
  •  Şık Tasarım
  •  Güncellenen Tasarım İle ek Özellikler.
  •  Film Temasına Özel Seo Ayarları
  •  Film Temasına Özel Eklentiler.

Seo konusunda oldukça başarılı bir tema. Film siteleriniz için kullanabilirsiniz. Keremiya v5 film teması indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.Temayı İndir — Keremiya v5 (1202 indirme)

Rar Şifresi: www.umutfisiltilari.com

Tema kurulumu hakkında soruları yorumlarda alabilirim. Ayrıca bahsettiğim gibi sunucu özelliklerini ayarlamadan ve wp-postratings eklentisini kapatmadan tema çalışmayacaktır.

Makale hoşunuza gittiyse aşağıdan 5 yıldız vermeyi ihmal etmeyin 🙂

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: strong>3,80. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Umut

Umut Duran {Umut}

Özel bir firmada yazılımcı olarak çalışıyorum. C# dilinde web uygulamaları oluşturuyorum. 1991 doğumluyum ve kendimi her gün SEO konusunda geliştiriyorum. Bu blog ile başlangıç seviyesinde ki arkadaşlara yardımcı olmayı hedefliyorum. İyi bloglamalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir