Kapat
aquaman güçleri nelerdir
İzleyeceklerim 101 0

Aquaman Kimdir? – Aquaman’ın Güçleri Neler?

Merhaba arkadaşlar,

Bu gün sizlere yakın zamanda vizyonlardaki yerini alacak olan DC’nin büyük ihtimalle en çok güvendiği süperkahramanı Aquaman’dan bahsedeceğiz. Bilindiği üzere DC bu güne kadarki sinema filmlerinde istediğini elde edemedi. Bir türlü hikaye sürekliliğini yakalayamayan DC, Marvel filmlerinin oldukça gerisinde kaldı. Özellikl Superman’i Batman’a dövdüren DC bu filmden sonra dikey batışa geçti diyebiliriz. Fakat bütün bu hezimetlerden sonra oldukça popüler olan bir karaktere solo film çekme kararı aldı.

Aquaman Kimdir?

Aquaman annesi atlanna babası ise basit bir fener bekçisi olan atlantisli bir süper kahramandır. Atlantisin kralı olma hakkını elinde bulunduran fakat buna rağmen babası ayrı annesi bir olan kardeşi Orn’a devretmiş kendisi ise suyun yüzeyinde yaşama kararı almıştır.

Aquaman’ın Güçleri Nelerdir?

Aquaman, Superman’in bedensel çevikliği ve gücüne sahiptir. Ayrıca deniz altında nefes alabilir. Deniz canlıları ile konuşabilir onlara istediğini yaptırabilir.  İlk olarak 1940 yılıda çizgi romanlarda gördüğümüz kahraman hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Aquaman Detaylı Video

Umut Duran {Umut}

Özel bir firmada yazılımcı olarak çalışıyorum. C# dilinde web uygulamaları oluşturuyorum. 1991 doğumluyum ve kendimi her gün SEO konusunda geliştiriyorum. Bu blog ile başlangıç seviyesinde ki arkadaşlara yardımcı olmayı hedefliyorum. İyi bloglamalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir