Kapat
İzleyeceklerim 92 0

Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald’ın Suçları – 2018 Filmleri

Fantastik Canavarlar filmi çıktığı günden bu yana oldukça beğenilmiş ve J.K.Rowling’in Harry Potter serisine bağlanan bir filmi olmuştu. Fakat serinin ilk filminde bu bağlanma olayı olmamış sadece filmin başrolündeki Newt’in başından geçen bazı olayları izlemiştik. Şimdi ise Hogwarts’ta bir bölümü bulunan Grindelwald’ın Newt ve Dumledore’nin başına açtığı sorunları izleyeceğiz. Seri Harry Potter serisine Dumbledore’un gençliği ile bağlanmış olacak ve oldukça heycanlı bir seri bizi bekliyor diyebiliriz.

Fantastik Canavarlar 2 Oyuncular

Bir önceki filmde Newt rolünü oynayan Eddy Redmayne yine bu seride başrolde olacak. Grindelwald karakterinde Johnny Depp ismini görüyoruz. Ayrıca Albus Dumbledore’un gençliğini Jude Law canlandırıyor. Oyuncu kalitesi bakımından oldukça çıtayı yükseltmiş bir kadro görüyoruz.

Filmin kadrosunda bir önceki filmin sonunda seherbazların topluca saldırıp yok ettikleri karakteri oynayan Ezra Miller ve Newt’in bir türlü ayrılamadığı seherbaz Katherine Waterston da bulunuyor.

Fantastik Canavarlar 2 Vizyon Tarihi

Filmin vizyon tarihi 16 Kasım 2018 olarak açıklandı. Herhangi bir erteleme olmaz ise bu tarihte ülkemizde vizyonlardaki yerini alacak.

2000 yılında başlayan bir efsane 2011 yılında son bulmuştu. Harry Potter serisi bittiğinde çocukluğunu bu dönemde yaşayan herkes biraz üzülmüş biraz burkulmuştu. Fakat para getiren herşeyin devamı gelir mantığıyla J.K.Rowling yazmaya devam etti. Çoğu kişi Harry’nin oğlunu göreceğiz vs gibi açıklamalar yapsada ters köşe ile Harry Potter serisinden bile önceki zamanları kaleme alan bir film izledik.

Daha mı iyi oldu? bana sorarsanız evet. Çünkü bazı şeyler kabak tadı vermeye başlamadan son bulmalı. Potter seriside bunlardan birisiydi. Zaten Harry karakterinden bile bıkmışken birde oğlunu kimse izlemezdi. Ayrıca Newt karakterine can veren Eddy Redmayne isimli oyuncu gerçekten başarılı ve izleyenleri kendine hayran bırakıyor.

Fantastik Canavarlar‘ın Harry Potter evrenine nasıl bağlandığını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Fantastik Canavarlar, Harry Potter Evrenine Nasıl Bağlanıyor?

Umut Duran {Umut}

Özel bir firmada yazılımcı olarak çalışıyorum. C# dilinde web uygulamaları oluşturuyorum. 1991 doğumluyum ve kendimi her gün SEO konusunda geliştiriyorum. Bu blog ile başlangıç seviyesinde ki arkadaşlara yardımcı olmayı hedefliyorum. İyi bloglamalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir