Kapat
İzleyeceklerim 1.341 2

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar ?

Evet bu günkü film analizimiz efsane olmuş bir serinin dahada öncesini anlatan bir film olacak. J.K Rowling Harry Potter serisinden iyi para kazanmış ve doymamış olacak ki yeni kitapları ile serinin de öncesine ışık tutmak için hazırlanıyor. Film 18 Kasım 2016 da yani 3 gün sonra vizyona girecek. Adı Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar ? olan filmin birazda oyuncuları ve konusundan bahsedelim.

Oyuncuları

Filmin genel oyuncu kadrosuna bakılırsa, Eddie Redmayne ,  Katherine Waterston ,  Dan Fogler ,  Alison Sudol ,  Colin Farrell isimleri yer alıyor. Bu isimler arasında en çok dikkat çeken isim ise başrolde ki Danimarkalı Kız fiilminde ki eşcinsel bir kocayı canlandıran ve Sefiller filminde Hugh Jackman ile birlikte oynayan Eddie Redmayne oluyor. Yetenekli oyuncunun başrolde olması filmin havasınında bir o kadar profesyonel olacağı anlamına geliyor. Bir diğer oyuncu Katherine Waterston’u ise Steve Jobs filminden tanıyacaksınız.

Filmin Konusu

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar ? isimli filmin konusu aslında çok yakından tanıdığınız ve bir o kadarda sevdiğiniz bir seri olan Harry Potter serisinin öncesini anlatmakta. Harry Potter’ın doğumundan 70 sene öncesini anlatan film, Büyü-hayvanbilimci Newt Scamander’in dünyanın her yerinden canavarları bavuluna hapsedip varlıklarını kanıtlaması ile başlıyor. New York’a yaptığı bir gezi sırasında çantasını başkasınınki ile karıştıran Newt, bu sayede serbest kalan canavar ve cadıları tekrar çantaya sokabilmek için çalışacaktır.

Filmin Fragmanı

 

Umut Duran {Umut}

Özel bir firmada yazılımcı olarak çalışıyorum. C# dilinde web uygulamaları oluşturuyorum. 1991 doğumluyum ve kendimi her gün SEO konusunda geliştiriyorum. Bu blog ile başlangıç seviyesinde ki arkadaşlara yardımcı olmayı hedefliyorum. İyi bloglamalar.

“Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar ?” üzerine 2 yorum

  1. gokhankoclar dedi ki:

    Filmi dün izleme şansı buldum, çok güzel bir film.. Biraz aksiyon, biraz mecara birazda romantiklik var filmde.. Ben çok beğendim, iMax seçeneği ile izledim belki bununda olumlu bir etkisi vardır 🙂

  2. Murat dedi ki:

    Gerçekten harika bir film izlemek isteyen arkadaşlara öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir