Kapat
Karalama Defteri 567 0

Sanırım Başlıyoruz…

Bende artık yazmak istiyorum. Açıkcası yazmayı hiç beceremeyen biriyim, okuduğumu dahi anlamakta zorlanıyorum bazen.

Ben kimim ?

24 yaşında liseyi bitireli 5 sene olmuş, c# programlama dili konusunda uzman fakat genel çizim programların hiç birinde güzel çizim yapmayı beceremeyen, buna rağmen HTM ve CSS’i iyi bilen bir webmaster diyelim.

İsmim umut, blogumun adının umut fısıltıları olmasının sebebi adımdan kaynaklanıyor. Duygusal bir blog sanıpta heyecanlanmanızı istemem. Bu demek değildir ki odunun tekiyim, tabiki değilim. Sadece teknolojiden hoşlanan ve hayal dünyasını bilim kurgu filimleri ile doldurmuş, gelecekteki hayallerinin başında dünyayı bir şekilde değiştirmek olan biriyim.

Her konuda bir fikrim ve söyleyecek sözüm vardır fakat boş değil genelde az ve öz konuşurum. Bu nedenle blogumun güncellemeleri haftada biri bulabilir, belkide daha uzun süre yazmayadabilirim. Yinede yazmak istiyorum, kendimi blog yazmak konusunda geliştirmek istiyorum.

Tabi zamanla sizler içinde blogta güncellemeler yayınlayacağım. Mesela bu blogta tek yazar olmak gibi bir amacım olmadığı gibi beni okuyan insanlarında düşüncelerini ben okumak isterim. Blogumu beğenen herkesin yazmasını istiyorum. İleriki zamanlarda özel bir bölüm hazırlayacağım, sizin yazı gönderebileceğiniz ve benim okuduktan sonra yayına alabileceğim güzel bir bölüm olacak.

Herneyse bakın yine hayal dünyasına kapıldım. Daha sitenin teması bile hazır değil…

Neyse ben gideyim en iyisi. Çizimi güzel olan bir arkadaşa blog teması yaptırayım. Ne büyük yazılımcı ama değil mi ?

Arkamdan konuşmayın 🙂

Görüşmek üzere hoşçakalın.

Umut Duran {Umut}

Özel bir firmada yazılımcı olarak çalışıyorum. C# dilinde web uygulamaları oluşturuyorum. 1991 doğumluyum ve kendimi her gün SEO konusunda geliştiriyorum. Bu blog ile başlangıç seviyesinde ki arkadaşlara yardımcı olmayı hedefliyorum. İyi bloglamalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir