Kapat
Karalama Defteri 941 2

Şekersiz Çay ve Onsuz Hayat

Hayatta her yiğidin bi yoğurt yemesi olduğu gibi her insanında bir çay içişi vardır. Tabi herkes çayı şeker ile birlikte içmek zorunda değil, fakat sevdiği biri varsa onsuz hayat geçirmek isteme ihtimali, onsuz bir hayat isteme ihtimalinden daha düşük olur. Aman ne saçmalıyorum ben…

Seviyorum ulan işte, hatalarım oldu belki fakat bu hataları yaptım diye sevmiyorum anlamına mı geliyor ? Sonuna kadar seviyorum dibine kadar seviyorum, ölene kadar da sevceğim. Buna kim engel olabilir ki ? Artık beni sevme diyen sen mi ? Bana çektirdiğin bütün bu acılar mı, yoksa sensiz geçirebileceğim bir hayatı düşündükçe beynimin damarlarını zorlayan kan basıncı mı ? Ben cevabı vereyim. Hiç birisi sen dahil hiç kimse beni seni sevmekten vazgeçiremez.

O kadar çok bunalıyorum ki bazen tartışmaktan ve 7/24 süren kavgalarımızdan, bu yalan değil bunalıyorum ve bazen gerçekten bıkıyorum. Böyle oluncada mı sevmiyor oluyorum yoksa ? Gerçek sevgi insanın kalbinde en derinlerde diğer bütün duygulardan daha derinlerde olur ve anlık hislerden, duygulardan asla etkilenmez. Benimde aşkım ve sevgim böyle işte…

Edit: Mutluyum artık, gerçekten çok mutluyum. Barıştık ve içim içime sığmıyor şu anda. Yazının devamını o anki psikolojim ile yazmak çok isterdim fakat umarım bundan sonrasına kalan sadece yukarıdaki hüzünlü paragraflar olur.

Şekerli çayı sevmem ama onsuz hayatta olmaz be kardeşim 🙂

Umut Duran {Umut}

Özel bir firmada yazılımcı olarak çalışıyorum. C# dilinde web uygulamaları oluşturuyorum. 1991 doğumluyum ve kendimi her gün SEO konusunda geliştiriyorum. Bu blog ile başlangıç seviyesinde ki arkadaşlara yardımcı olmayı hedefliyorum. İyi bloglamalar.

“Şekersiz Çay ve Onsuz Hayat” üzerine 2 yorum

  1. mustafa doğan dedi ki:

    Seven sevdiği olmadan nasıl bir hayat yaşar ki ? Güzel yazı, teşekkürler 🙂

  2. Atakan dedi ki:

    şeker, tuz, un bu üç beyazdan uzak durun diye boşa demiyor artık bu söz kalıplaşmış bir deyim olmuş 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir