Kapat
Karalama Defteri 1.086 3

Survivor All Star Saçmalığı Yeniden Başlıyor

Evet ! bu yazıyı Google Trend’lerde olduğu için yazıyorum. Evet ! Siteme hit çekmek için bu yazıyı yazıyorum. Tamam içimde ki pisliği dışarı attım. amacımı söyledim fakat bunu yazmamın tek sebebi bu değil. Birde artık Türk insanlarının kafasını gereksiz şekilde dolduran ve sürekli gündem değiştirmeye yarayan, doğuda askerimiz şehit düşerken insanların algısını değiştirip televizyon başında gereksiz vakit geçirmesini sağlayan, bakmasını bilmediğimiz bir ülkede artık görmemize dahi izin vermeyen bu saçma programın yeni sezonu artık başlıyor !

survivor all star

Sürekli soruyoruz ya ne olacak bu ülkenin hali, işte ne olacağı belli. Sürekli beyinlerimizi bu ve dengi programlar ile meşgul ederek, işten döndüğümüzde ki o yorgunluğu bedenlerimizden atmamız için olan vaktimizi de çalıyor. Nasıl bir millet olduk bunu sorgulamamız gereken yerde, bu konuya gelene kadar sorgulanması gereken binlerce konu görüyorum. Mesela bunlardan biride TV de ki programların insanların algısını ve görüş alanını nasıl bu kadar değiştirebilir oldu. Yada insanlar algılarının değişmesine nasıl bu kadar çabu izin verir oldu. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın taktiği ve dışarıda olup bitenden TV de ki bir kaç şarlatanı izleyerek uzaklaşma çabası. Hadi kabul edelim, Türk insanı eskiden çalışkandı. Türk insanı eskiden zekiydi. Türk insanı eskiden çevik ve ahlaklıydı.

Şimdi ise Türk insanı yaşayan birer zombiden daha fazlası değil malesef. Eğitim evde başlar dedik, anne baba olmayı unuttular. Eğitim okulda başlasın edik, okulları beyin yıkama kampları olarak kullanmaya başladılar. Gelecek nesil öğretmenlerin eseri olacak dedi Atam, öğretmenlerimiz bile milli eğitimin birer piyonu olarak seçilmeye başlandı. Hayatımızı önce televizyonlar kararttı. Daha sonra bilinçsiz anne babalar. Sorsan çocuğun beyni yıkanmasın diye çizgi film izletmemeyi marifet sanarlar. Sabahtan akşama kadar kanal kanal evlilik programları izler, survivor saçmalığı ile orgazm yaşarlar.

Kim ne derse desin, görünen köy klavuz istemiyor. Biz bitmişiz, bitirenler sağolmasın !

 

Kaydet

Umut Duran {Umut}

Özel bir firmada yazılımcı olarak çalışıyorum. C# dilinde web uygulamaları oluşturuyorum. 1991 doğumluyum ve kendimi her gün SEO konusunda geliştiriyorum. Bu blog ile başlangıç seviyesinde ki arkadaşlara yardımcı olmayı hedefliyorum. İyi bloglamalar.

“Survivor All Star Saçmalığı Yeniden Başlıyor” üzerine 3 yorum

 1. Günay dedi ki:

  Aşırı fanatikleri var bu yarışmacıların. Yarışmacı işte neden bu kadar büyütülür anlamadım bende 🙂

 2. Delioglan dedi ki:

  bu yarışmalar insanı tv lerden soğutuyor resmen bu kadar saçma yarışmayı bizim hayatımıza sokacaklarına bizim aile yapımıza daha uygun programlar olsa daha iyi değilmi?

 3. Yasir dedi ki:

  DELİOGLAN
  bende öyle düşünüyordum güzel bir paylaşım yapmısınız gerçekten hani nasıl göremiyorlar bunları bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir